Klasik Otomobile Ait Her şey!

Karakaya Global

Karakaya Global olarak sizlere uzun zamandan bu yana güvenir ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en büyük garajı olma unvanını uzun zamandan bu yana gururla taşımaktayız. 120 den fazla klasik aracımız ile aradığınız aracı bulma garantisini sizlere veriyoruz. Uzun zamandan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta ve sürekli yenilemekte olduğumuz garajımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Klasik Otomobile Ait Her şey!

Klasik otomobil bir tutkudur ve biz bunun farkındayız. Sizlere ulaşılması güç bir seçenek dünyasını sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Aradığınız araçları sizlere temin ettiğimiz gibi aynı zamanda fiyat anlamında ve ödeme noktasında da büyük kolaylıklar sağlamaktayız. İstediğiniz klasik aracınıza ulaşırken aynı zamanda kolay ödeme yöntemlerini ile yorulmadan araç sahibi olabilir veya istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Yusuf Karakaya ve Kaya Ersözlü Avrupa da bile örneğine az rastlanan bir garajı klasik araçlara olan tutkularıyla birlikte kurmuş bulunmaktadır. Piyasanın içerisinde olması ve kendisinin de bir klasik araç tutkunu olmasından kaynaklı olarak Avrupa ülkelerinde bile örneğine az rastlanan bir garajı klasik araç severlere hediye etmiştir. Gerek 1900 senesine ait olan Avrupa kökeni araçlar, gerek ise döneme damgasını vurmuş olan diğer tüm klasik araçları Karakaya Global dünyasında bulmak mümkündür.

Garajımızda bulunan araçları satın almak mümkün olduğu gibi aynı zamanda araçları kiralamak da mümkündür. Ayrıca araçlarımız ile çekim yapabilmesi için firmalarla uygun anlaşmalar yapılabilmektir.

Restore Yapılmamış Orijinal Araçlar

Satışa sunulmuş bulunan araçların tamamı fabrika çıkışlı bir şekilde orijinalliği bozulmamıştır. Araçlarda kesinlikle bir oynama veya düzeltme yapılmamaktadır. Araçların tamamını renkleri de ayrıca ilk günkü renkleridir. Araçların tarihi dokusuyla oynanmamış ve bu şekilde garajımızda bulunmaktadır. 9800 metrekarelik dev sergi alanında 120 ve fazlası araç sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Araçlarla ilgili uzman personelden bilgi alabilir istediğiniz araçları yakından görebilirsiniz. Yusuf Karakaya ve klasik otomobil dünyasının tanıdığı Kaya Ersözlü ile beraber kurduğu ve dünyanın yayılı klasik araç garajlarından birisi olan Karakaya Global sizlere Türkiye’nin en eski araçlarını sunmaktadır. Türkiye’nin en eski araçlarının yanı sıra sergi içerisinde bulunmakta olan araçlar dünyanın ilk araçları arasında bulunmaktadır. Bu araçların tamamıyla teknolojisi farklı olarak muhafaza edilmiş ve asla restore edilmemiştir.
Dünyada eşi ve benzeri zor bulunabilecek olan klasik araç garajı içerisinde tahta jantlı, bisiklet kornalı ve daha buna benzer birçok farklı araçlar sizlere sunulmuştur. İstanbul Altunizade de hayata geçirilmiş olan bu dev garajı ziyaret edebilir tarihe tanıklık etmiş araçları yakından görebilirsiniz.

TANITIM VİDEO

Türlerinin İlk Örneği Araçlar İlk Günkü Gibi

Karakaya Global olarak türlerinin ilk örneği olan araçları sizlere en güzel şekilde ilk günkü şıklığı ve konforu ile sunmaya hazırız. Bundan önceki zamanlarda birçok müşterimizin memnun olduğu gibi sizlere de istediğiniz tarih kokan araçları sunmaktayız.
Garajımızda otomobillerin dışında ayrıca ilk bisikletlere örneklerde bulunmaktadır. Sergimizde bulunmakta olan ilk bisikletlere örnek olan eser ulusal basın dahil birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Gerek bu eserleri görmek ve gerekse bunlara müşteri olmak için tasarlanmış olan garajımıza yıl içerisinde binlerce ziyaretçi gelmektedir.

Go Top
×

Merhaba!

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sorularınıza satış temscilerimize ulaşarak yanıt bulabilir veya info@karakayaglobal.com.tr adresinden mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

× Bilgi İletişim